Fani Interu Mediolan

Inter kontra Napoli, wynik 1-1

Spotkanie Inter vs Napoli zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy wieczór na Stadio Giuseppe Meazza był świadkiem zaciętego starcia pomiędzy Interem a Napoli. Mimo starań obu drużyn, mecz zakończył się remisem 1-1. Inter prowadził po pierwszej połowie, jednak Napoli zdołało wyrównać, pozostawiając kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Spotkanie to miało miejsce w ramach 29. kolejki Serie A, a emocje trwały do samego końca.

Mecz pomiędzy Bologna vs Inter wynik 0-1

Spotkanie Bologna vs Inter, wynik końcowy 0-1

W meczu 28. kolejki włoskiej Serie A drużyna Bologna podejmowała na własnym boisku Inter. Spotkanie to odbyło się w Stadio Renato Dall'Ara dwa dni temu, 9 marca o godzinie 17:00. Po emocjonujących 90 minutach gry to Inter wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 1:0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Interu 1:0, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie. Obie drużyny starały się zaprezentować swoje umiejętności, jednak to goście mogli cieszyć się z pełnej puli punktów po zakończeniu tego starcia.

Inter vs Genoa wynik meczu 2-1

Mecz między Inter oraz Genoa zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza

W meczu 27. kolejki włoskiej Serie A drużyna Inter pokonała Genoa 2-1 na własnym stadionie Stadio Giuseppe Meazza. Spotkanie odbyło się 4 marca 2024 roku o godzinie 19:45. Inter prowadził już 2-0 na przerwę, ale Genoa zdołała zmniejszyć straty. To było emocjonujące starcie, które dostarczyło wiele niezapomnianych momentów.

Inter kontra Atalanta, wynik końcowy 4-0

Dnia 2024-02-28 19:45 miało miejsce spotkanie między Inter i Atalanta zakończone wynikiem 4-0

W ostatnim starciu Serie A drużyna Interu rozgromiła Atalantę, pokonując rywali 4-0. Mecz odbył się na Stadio Giuseppe Meazza w dniu 28 lutego o godzinie 19:45. Inter prowadził już 2-0 po pierwszej połowie, kontrolując grę i nie dając szans rywalom na odwrócenie losów spotkania. To było pełne dominacji występ gospodarzy, którzy zapewnili sobie pewne zwycięstwo.

Mecz Lecce - Inter, wynik końcowy 0-4

Mecz Lecce - Inter zakończony wynikiem 0-4

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Lecce i Inter zakończył się imponującym zwycięstwem 4-0 dla gości. Spotkanie, które odbyło się na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare w ramach 26. kolejki włoskiej Serie A, okazało się dominacją Interu od pierwszego gwizdka. Pomimo tylko jednobramkowego prowadzenia po pierwszej połowie, goście zdołali rozwinąć skrzydła i zapewnić sobie komfortowe zwycięstwo w drugiej połowie. Czy gospodarze mieli szansę powstrzymać potężną formację Interu?

Inter - Salernitana 4-0

Inter - Salernitana, wynik spotkania: 4-0

W meczu rozegranym 16 lutego 2024 roku na Stadio Giuseppe Meazza drużyna Interu bezlitośnie pokonała Salernitanę 4-0, już do przerwy zapewniając sobie komfortową przewagę 3-0. To kolejne imponujące zwycięstwo Nerazzurrich, które odzwierciedla ich dominację w Serie A. Mecz ten był jednym z wielu emocjonujących starć w ramach 25. kolejki włoskiej ekstraklasy, które z pewnością zapadną w pamięć kibiców na długo.

Mecz AS Roma - Inter 2-4

Spotkanie AS Roma kontra Inter, wynik końcowy 2-4

W sobotni wieczór na Stadio Olimpico odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy AS Roma a Inter. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości, która wygrała 4-2 po widowiskowej rywalizacji. Pomimo tego, że gospodarze prowadzili na przerwę 2-1, to Inter zdołał odwrócić losy meczu i wywieźć trzy punkty z tego starcia. Wrażenia z tego meczu na pewno zostaną długo w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy AS Roma - Inter wynik 2-4

Spotkanie AS Roma - Inter, wynik końcowy 2-4

W ostatniej kolejce Serie A doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami AS Roma i Inter. Mecz rozegrany na Stadio Olimpico zakończył się zwycięstwem Interu 4-2. Pomimo zaciętej walki, to goście okazali się skuteczniejsi, odwracając losy spotkania po pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie to odbyło się dwa dni temu, 10 lutego o godzinie 17:00, a kibice obu drużyn mieli okazję oglądać prawdziwe widowisko na włoskich boiskach.

Mecz Inter - Juventus, wynik końcowy 1-0

Mecz Inter vs Juventus zakończony wynikiem 1-0

W ostatnim meczu ligowym Serie A drużyny Inter i Juventus zmierzyły się na boisku Stadio Giuseppe Meazza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Interu 1-0. Mecz odbył się 4 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a aktualna relacja została przygotowana 8 lutego 2024 roku o godzinie 7:25.

Mecz Fiorentina - Inter zakończony wynikiem 0-1

Fiorentina - Inter, wynik spotkania 0-1

Wczoraj wieczorem na Stadio Artemio Franchi odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy Fiorentiną a Interem. Po pełnym napięcia starciu, to drużyna Interu wyszła zwycięsko, zdobywając bramkę i wygrywając mecz 1-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 22. kolejki Serie A, a wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Interu 1-0.

Mecz Monza - Inter 1-5

Dnia 2024-01-13 19:45 na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz Monza vs Inter zakończony wynikiem 1-5

W meczu rozegranym w ramach 20. kolejki włoskiej Serie A drużyna Monza podejmowała ekipę Interu. Spotkanie odbyło się na stadionie U-Power Stadium. Po emocjonującym starciu, z wynikiem 1-5, zwycięstwo odniosła drużyna Interu. Wynik na przerwę wynosił 0-2. Mecz miał miejsce 13 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45.

Mecz pomiędzy Inter kontra Verona wynik spotkania 2-1

Inter vs Verona, wynik spotkania - 2-1

Dziś miało miejsce emocjonujące starcie pomiędzy Interem a Veroną w ramach Serie A. Mecz odbył się na Stadio Giuseppe Meazza, a wynik końcowy to 2-1 dla Interu. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, a ostateczne rozstrzygnięcie nastąpiło w drugiej połowie. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, co zapewniło kibicom niezapomniane emocje.