Mecz Inter kontra Frosinone zakończony wynikiem 2-0

W kolejce numer 12 włoskiej Serie A drużyna Inter pokonała Frosinone 2-0 w meczu rozgrywanym na Stadio Giuseppe Meazza. Inter objął prowadzenie już w pierwszej połowie, a po przerwie potwierdził swoją przewagę, zdobywając drugiego gola. Była to pełna emocji i widowiskowa rywalizacja, która dostarczyła kibicom wiele powodów do radości.

Relacja z meczu

Mecz pomiędzy drużynami Inter a Frosinone odbył się na Stadio Giuseppe Meazza w ramach 12. kolejki Serie A. Spotkanie, które rozpoczęło się o godzinie 19:45, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0.

Inter wyszedł na prowadzenie w 43. minucie, gdy F. Dimarco zdobył bramkę po asyście H. Mkhitaryana, ustalając wynik na 1-0 do przerwy. Po wznowieniu gry to drużyna gospodarzy podwyższyła prowadzenie, kiedy H. Çalhanoğlu trafił do siatki w 48. minucie. Mimo starań Frosinone, nie udało im się odrobić strat, a mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Interu.

W trakcie spotkania arbiter wyróżnił jednego zawodnika drużyny gości, Marco Brescianiniego, który otrzymał żółtą kartkę w 71. minucie.

Sędzia spotkania, Federico Dionisi, sprawował kontrolę nad meczem, dbając o przestrzeganie przepisów gry. Następne mecze dla Inter to starcia z zespołami Juventusu, Benfiki i Napoli, natomiast Frosinone zmierzy się z Genoą, AC Milanem oraz Torino.