Udinese - Inter, wynik meczu - 1-2

W meczu 31. kolejki włoskiej Serie A Udinese podejmowało Inter na Bluenergy Stadium. Spotkanie, które odbyło się 8 kwietnia o godzinie 18:45, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Udinese 1-0, jednak ekipa Interu zdołała odwrócić losy spotkania i ostatecznie wygrać 2-1. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego emocjonującego meczu.

Sprawozdanie z meczu:

Na urokliwym Stadionie Bluenergy w Udine odbyło się starcie pomiędzy miejscowym Udinese a zespołem Interu. Atmosfera na trybunach była gęsta niczym gęsty mglisty wieczór, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy potrafili wykorzystać swoją szansę. W 40. minucie, L. Samardžić strzałem precyzyjnie umieścił piłkę w siatce, dając prowadzenie Udinese po asyście R. Pereyry. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniało 1-0 dla drużyny gospodarzy.

Druga połowa to czas odrabiania strat dla Interu. H. Çalhanoğlu w 55. minucie wyrównał stan meczu po zimnej kalkulacji i skuteczności. Udinese próbowało odpowiedzieć, ale to goście mieli ostatnie słowo. W doliczonym czasie gry, D. Frattesi zapewnił Interowi zwycięstwo strzałem, który rozpalił serca fanów Nerazzurrich.

Mecz nie obył się bez emocji i kartek. Roberto Pereyra z Udinese zasłużenie zobaczył żółtą kartkę w 78. minucie. Natomiast w drużynie Interu, zarówno Lautaro Martínez jak i Benjamin Pavard otrzymali kartki w 90. minucie za ostre zagrania.

W końcówce spotkania doszło do spięcia, które skończyło się czerwoną kartką dla jednego z zawodników gospodarzy. Inter zdołał utrzymać swoje skupienie i wywalczyć cenne trzy punkty na wyjeździe.

Po tym meczu Udinese zmierzy się kolejno z Veroną, Bologną oraz Napoli, natomiast Inter czekają starcia z AC Milan, Torino i Sassuolo. Mecz obfitował w emocje i niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w pamięci fanów obu drużyn.