Spotkanie Inter - Cagliari dnia 2024-04-14 18:45 na stadionie Stadio Giuseppe Meazza - 2-2

Wczorajszy wieczór na Stadio Giuseppe Meazza przyniósł emocjonujący mecz pomiędzy Interem a Cagliari w ramach 32. kolejki Serie A. Mimo zaciętej rywalizacji obu drużyn, spotkanie zakończyło się remisem 2-2, po tym jak wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Interu 1-0. Mecz odbył się dnia 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45, a kibice zgromadzeni na stadionie mieli okazję zobaczyć wiele interesujących akcji na boisku.

Relacja z meczu Inter - Cagliari

Niesamowity wieczór na Stadio Giuseppe Meazza, gdzie drużyna Interu podejmowała ekipę Cagliari w ramach 32. kolejki Serie A. Mecz, który dostarczył kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych momentów, zakończył się remisem 2-2.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:45, a na murawie pojawili się zawodnicy obu drużyn w optymalnym składzie. Sędzią głównym tego starcia był Francesco Fourneau, Włoch znany ze swojej surowości i sprawiedliwości na boisku.

Pierwsza bramka padła już w 12. minucie, kiedy to M. Thuram z Interu strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Cagliari, dając prowadzenie swojej drużynie. Asystę przy tym trafieniu zanotował A. Sánchez, który świetnie rozegrał piłkę do kolegi.

Po przerwie to ekipa gości zaczęła narzucać swój styl gry, co zaowocowało bramką w 64. minucie. E. Shomurodov wykorzystał zamieszanie w polu karnym Interu i doprowadził do remisu 1-1. Na 20 minut przed zakończeniem meczu, H. Çalhanoğlu ponownie poprowadził Inter, zdobywając gola na 2-1.

Nieoczekiwanie, w 82. minucie, N. Viola z Cagliari pokonał bramkarza rywali, wyrównując stan spotkania na 2-2. To było trafienie, które zapewniło gościom cenny punkt w starciu z silniejszym przeciwnikiem.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy kartki obejrzyeli Matteo Prati (40') oraz Yerry Mina (73') z Cagliari. Na szczęście żadna z drużyn nie została ukarana czerwoną kartką w tym spotkaniu.

Po końcowym gwizdku Francesco Fourneau, sędzia z Włoch, zakończył to pasjonujące starcie. Mecz zakończył się wynikiem 2-2, dając obu ekipom po jednym punkcie. Teraz obie drużyny szykują się do kolejnych wyzwań - Inter zmierzy się z AC Milan, Torino i Sassuolo, natomiast Cagliari czekają starcia z Juventusem, Genoa i Lecce.