Mecz Sassuolo kontra Inter zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie MAPEI Stadium - Città del Tricolore dnia 2024-05-04 18:45

W niedzielnym starciu drużyn Sassuolo i Inter padł wynik 1-0, który utrzymany został aż do końcowego gwizdka. Spotkanie to miało miejsce w ramach 35. kolejki Serie A na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Mecz rozegrany został 4 maja 2024 roku o godzinie 18:45.

Relacja z meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami Sassuolo a Inter

W dniu 4 maja 2024 roku na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się emocjonujący mecz Serie A pomiędzy Sassuolo a Inter. Sędzią głównym spotkania był Matteo Marchetti z Włoch.

Sprawozdanie z meczu

1' - Początek spotkania na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Zarówno gospodarze, jak i goście rozpoczynają mecz z determinacją.

20' - GOOOOL! To pierwsza bramka w tej potyczce i to dla drużyny gospodarzy! A. Laurienté w 20. minucie skutecznie wykorzystuje sytuację i otwiera wynik na 1-0 dla Sassuolo po zagraniu J. Doiga.

45' - Sędzia kończy pierwszą połowę. Wynik na przerwie to 1-0 dla Sassuolo.

89' - Żółta kartka dla Benjamina Pavarda z Interu. Zawodnik gości zostaje ukarany przez sędziego za faul.

90' - Żółtą kartkę otrzymuje również zawodnik gospodarzy, Daniel Boloca, w ostatnich minutach meczu.

90' - Sędzia kończy spotkanie. Sassuolo pokonuje Inter 1-0 po bramce Laurienté. Gospodarze cieszą się z trzech punktów zdobytych na własnym stadionie.

Po meczu obie drużyny mają przed sobą kolejne wyzwania. Sassuolo zmierzy się z Genoa, Cagliari i Lazio, natomiast Inter czekają spotkania z Frosinone, Lazio i Veroną.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice nie zawiedli, dopingując swoje drużyny przez całe spotkanie. Mecz obfitował w emocje i zwroty akcji, a decydującą okazała się bramka Laurienté. Inter mimo starań nie zdołał odrobić strat i ostatecznie musiał uznać wyższość gospodarzy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne starcia w ramach Serie A!